Studio

W naszym studiu uczymy Bikram jogi w czystej postaci. Zatrudniamy tylko wyszkolonych nauczycieli Bikram jogi. Jesteśmy niezależnym małym biznesem. Nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy franczyzą.

Sala do ćwiczeń jest słoneczna i przestrzenna – ma 110 m2 i duże lustra na dwóch ścianach, pomagające zachować poprawną postawę we wszyskich asanach. Nowoczesny system ogrzewania nadmuchowego zapewnia temperaturę 41°C a czujniki CO2 kontrolują regularny dopływ świeżego dotlenionego powietrza. Szatnie wyposażone są w toalety, prysznice z żelem do mycia, suszarki i zamykane szafki. W studiu jest toaleta dla osób niepełnosprawnych. W recepcji można wypożyczyć matę i ręczniki a także kupić wodę i napoje sportowe. Wypożyczane maty są po zajęciach dezynfekowane i regularnie prane w 60°C.

Centralne położenie naszego studia przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy zapewnia łatwy i szybki dojazd komunikacją miejską lub samochodem. W pobliżu jest kilka parkingów płatnych gdzie zawsze można znaleźć miejce do parkowania.